Informacja prasowaWarszawa, 7 grudnia 2016 r.Bakalie – świąteczny „must have” nie tylko w kuchni Świąteczny dom pachnie korzennymi przyprawami i bakaliami. Stały się one nieodłącznym składnikiem przygotowywanych s
INFORMACJA PRASOWAWadowice, 18 listopada 2021 r. „Kubusiowi Przyjaciele Natury” – zapisy do XIV edycji największego ogólnopolskiego programu edukacyjnego na temat ekologii Losy naszej planety zależą od tego, czy nauczymy s
11 maja 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny weźmie udział w akcji „Dzień Bez Śmiecenia”, zainicjowanej przez organizację odzysku Rekopol. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Trafiłem do Recyklingu!&rdquo
23.10.2020, WarszawaDzień kundelka 25.X – Nasze relacje ze zwierzętami – czy potrafimy o nie zadbać?INFORMACJA PRASOWANasze relacje ze zwierzętami – czy potrafimy o nie zadbać?Pieskie życie pełne jest wyrzeczeń i
Znamy już zwycięzców piątej edycji konkursu grantowego organizowanego w ramach programu ?Po stronie natury?. W tym roku jury wybrało 11 zwycięskich projektów spośród ponad 400 nadesłanych wniosków. Instytucje i placówki zaj
Podczas otwartych konsultacji społecznych we Włocławku, Bobrownikach i Nieszawie ENERGA zaprezentowała pięć wstępnych lokalizacji pod budowę drugiego stopnia na Wiśle. Eksperci przedstawili szczegóły założeń oraz innowa
Kilka lat temu skrótowiec FOMO (fear of missing out) opisujący nerwową potrzebę zerkania co chwilę na smartfon królował w mediach. Wielu z nas identyfikowało się z tym lękiem, karcąc się w duchu za zmarnowany czas przed ekr
Z powodu zmian klimatycznych wkrótce może zabraknąć żywności. Pomogą nowe technologie i zaawansowane dane z obserwacji Ziemi? W najbliższym czasie możemy być świadkami znacznego wzrostu cen żywności, a nawet jej deficytu
Warszawa, 21.04.2021Co roku tony jedzenia lądują w koszu. Jak tego uniknąć?Nauczmy młodych Polaków żyć według zasad 5R i zero waste!Co roku w Europie marnuje się około 89 milionów ton jedzenia. W rankingu dotyczącym odp
22 marca 2013 r. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. zawarł umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o współpracę przy współfinansowaniu przedsięwzięć w ramach programu ?Efektywne wykorzystanie